Чому варто діагностувати автомобіль саме у нас, а не на спеціалізованій СТО? Все просто – ми не маємо прямої зацікавленості і просто дамо інформацію, з якою Ви вже будете знати, куди саме їхати. Більше того, ми на ринку автомобільних послуг у Києві працюємо ще з 1996 року і знаємо майже всіх і все, а тому зможемо порекомендувати, куди саме варто звернутися у першу чергу. А повірите чи ні, але для багатьох робіт буде краще невелика спеціалізована майстерня, а не мережева станція, де плин кадрів та націленість на максимальний заробіток. А іноді їхати краще на офіціальну станцію, але теж не на будь яку. У кожного сервісу є свої досвідчені майстри, особливо тепер, коли відтік кваліфікованих кадрів б’є всі рекорди.

Комп’ютерна діагностика автомобіля у нашому сервісі доступна майже для всіх сучасних машин у Києві – ми маємо ліцензійне програмне забезпечення, яке покаже всі несправності, допоможе визначити реальний пробіг, а не той, що на одометрі. Не дилерський сканер, звичайно, але куди “копати” покаже не гірше, ніж у багатьох мультибрендових СТО. У разі наявності проблем по нашій частині, а саме з гальмівною системою або ж с системами датчиків тиску шин (TPMS) – рішення може бути знайдено прямо на місці.

Загорівся «чек» - що робити в першу чергу?

Ні в якому разі не ігноруйте, тільки коли дійсно взнаєте, яка саме система працює неправильно і що вона не є критичною для Вашої безпеки та функціювання автомобілю.

Чи потрібно довго чекати діагностики автомобіля?

Ці роботи ми проводимо без черги, але по завчасному запису. До речі, також можна перевірити тиск у шинах та виконати будь які необхідні роботи по шиномонтажу.

Яка наша зацікавленість, без ремонту?

Щасливий потенційний клієнт на наші послуги! Ну і невеличкий процент з сервісів, але чесно, більшість просто таким не займається – завжди є «сарафанні» клієнти.

Чи виправдана ціна діагностики автомобіля?

Однозначно так. Вас просто не зможуть надурити надлишковими роботами. Та й ми цінуємо свою репутацію і ніколи не направимо до «рукожопів». Київ – одне велике село, повірте.

Просто список марок автомобілів, далеко не повний, для яких доступна комп’ютерна діагностика: Porsche, Audi, Hyundai, Ford, VolksWagen, Honda, BMW, Mercedes-Benz, Toyota, Lexus, Infiniti, Land Rover, Range Rover, Nissan, Chevrolet, Kia, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Renault, Skoda, Acura, Chery, Dodge, Jeep, Suzuki, Volvo и т.д.