Prismatic Point – студія полімерного фарбування, шиномонтаж – Київ

Доброго Вам часу доби!

Мене звати Олександр і я єдиний власник сервісу з 1996 року. Я українець і киянин, який вважає, що професійність у своїй справі – понад усе. Навіть якщо це звичайний шиномонтаж, навіть якщо він пропонує послуги полімерного фарбування та відновлення дисків, навіть якщо в роботу привозять диски з усього Києва. Навіть якщо поряд  преміальне тюнінг-ательє яке звертається тільки до нас, бо віддати те, що у їх клієнтів звичайній малярці – просто неможливо. Так, я й сам працюю весь цей час і виконую складні роботи персонально, бо вважаю це правильним.

Чесно кажучи, до 2020 року не відчувалось потреби у сайті чи у рекламі, зрідка освітлювались роботи у соціальних мережах і цього було досить. Але світ змінюється, якщо тебе нема усюди, то потихеньку втратиш все, до того ж відкривається все більше “фастфудних” шиномонтажів, після яких достатньо часто перероблювати треба. Тому й з’явився цей сайт – треба враховувати реалії сьогодення, та й є бажання розвивати саме фарбування металевих виробів.

А ще для мене надважливе звичайне життя як моєї родини, так і родин моїх працівників. Саме тому в нас чіткі робочі години роботи і стандартні вихідні дні, жоден прибуток не здатен компенсувати деяких речей. Я проводжу багато часу з сином, у спортзалі, на спортивній риболовлі – ось посилання на мій приватний профіль у Фейсбуці. Іноді в житті все просто – роби свою справу як слід і не забувай жити. 

Давайте знайомитись і налагоджувати гармонію у всесвіті разом, навіть на рівні автомобільних колес!