Полімерне (порошкове) фарбування велосипедів

Ми не просто фарбуємо ми робимо це ювелірно! Ваш двоколісний кінь заграє новими фарбами і, що найголовніше, надовго! Ми можемо пофарбувати як раму, так і будь які металеві деталі велосипеду – це вже дивитися на місці. Приймаємо велосипеди тільки у розібраному вигляді. Не хочемо ризикувати зайвими запчастинами.

Піскоструминна обробка та полімерне фарбування професійного рівня. Пофарбуємо не просто як для себе, а як для клієнтів преміум рівня, які вже довгий час обслуговують свої авто саме в нас як напряму, так і по замовленням с тюнінг ателье поряд с нами.

Ми мало не єдині в Києві використовуємо преміальні американські фарби, хоча можемо й добротними турецькими – якість і там, і там відмінна, різниця насамперед у палітрі. І до речі, складні роботи виконує сам власник сервісу, з досвідом роботи ще з 1996 року. І саме це забезпечує якість. Звертайтеся!

Піша доступність від метро Либідська – 10-15 хвилин пішки, в залежності від того йдете Ви навпростець через паркову зону (не надто комфортно), або ж по дорозі.

Ціна на фарбування велосипеда досить доступна, наприклад пофарбувати раму турецькою фарбою від 500грн, американськими ж порошками – від 1000. І вийде красиво та ефектно!

Нанесення тексту, логотипів на велосипед

Додаткова послуга яка буде дійсно цікава тим, хто хоче індивідуальний не просто колір, але й повністю унікальний велосипед. Можемо нанести все що завгодно – від Вашого імені до кольорової композиції. Ціна формується в залежності від складності виконання. Приклад нижче:

Американські фарби на вибір

У своїй роботі ми використовуємо палітру від провідних американських виробників – дійсно найвища якість та 2500 кольорів на вибір. Звичайно, у наявності найбільш “ходові” варіанти, деякі з них Ви можете бачити у галереї на початку сторінки, але є можливість замовити фарбу саме під Вас, більше того – багатокольорове фарбування теж можливе. Звичайно, дещо доведеться почекати, але загалом це 2-3 тижні. З прикладами робіт ознайомтеся нижче, або ж завітайте до сайту Prismatic Powders та підберіть собі колір до смаку.