Полімерне (порошкове) фарбування гальмівних супортів

Ми не просто фарбуємо гальмівні супорта, ми робимо це ювелірно! Підберемо колір, при бажанні розмістимо будь яку графіку, хоч ініціали. Якщо ви шукали одне з найкращих місць, де забезпечать весь комплекс шиномонтажу та доведення до ладу Ваших колісних дисків і гальмівних супортів, то це саме в нас. Пофарбуємо не просто як для себе, а як для клієнтів преміум рівня, які вже довгий час обслуговуються саме в нас як напряму, так і по замовленням с тюнінг ателье поряд с нами.

Ми мало не єдині в Києві використовуємо преміальні американські фарби, хоча можемо й добротними турецькими – якість і там і там відмінна, різниця насамперед у палітрі. І до речі, складні роботи виконує сам власник сервісу, з досвідом роботи ще з 1996 року. І саме це забезпечує якість. Звертайтеся!

Комплексна реставрація супортів

Звичайно ж, не завжди гальмівні супорта, а точніше їх начиння, в ідеальному стані. При необхідності ремонту супорта, що більш ніж очевидно при розборі – ми надаємо цю послугу у повному обсязі. Від простої профілактики з правильними мастилами до заміни направляючих, циліндрів – використовуємо якісні ремкомплекти, оригінали в ідеалі, або ж на Ваш смак. Ну а там вже можна подивитися й на тормозні диски та колодки, чом би й ні.