TPMS - система контролю тиску і температури в шинах автомобіля

Скажемо чесно, при хорошій гумі і правильному шиномонтажі потреба в датчиках тиску шин виникає не часто. Але бувають ексцеси – від шурупа до цвяха і ось тут вони незамінні – вчасно помічене падіння тиску в шинах просто збереже Ваші гроші на комплект нових. Та й сезонність температур, без контролю тиску, може чимало посприяти зносу. І про здоров’я теж не варто забувати, вийти на трасу на підспущеному колесі – не найкраща ідея.

Та ближче до справи, це все прописні істини і зрозумілі кожному. Ми працюємо в Києві з шинами ще з 1996 року і бачили багато, а найголовніше – набули чималого досвіду в діагностиці, ремонті, заміні та клонування самих різних систем контролю тиску повітря в шинах, як штатних, так і не дуже. Від найпростіших, до елітних реалізацій, чому значною мірою сприяють наші клієнти з тюнінг-ательє поруч. Від німецького автопрому до американських болідів. Тому пропонуємо свої послуги всім охочим. Ціни помірні, хоча і не беремося ставити дешеві набори з аліекспресс – це вже самі розважайтеся.

Діагностика системи датчиків тиску шин (TPMS)

Визначимо причину неполадки і запропонуємо варіанти рішення. При цьому наголосимо на кращому варіанті для Вашого авто, а не на найдорожчому. Хоча іноді тільки останній буде працювати повністю корректно.

Продаж та заміна датчиків тиску шин для автомобілів

Підберемо штатні або налаштуємо якісні універсальні. Без зайвої “накрутки”, бо зацікавлені в постійному клієнті, в тому числі і пофарбувати диски можемо, та й гравірування дисків авто – не найгірший спосіб виділитися.

Встановлення датчиків тиску в шинах

Зайве буде згадувати про якісний шиномонтаж, вже говорили вище, але все таки – ми впевнені в якості всього комплексу робіт, тобто правильно зробимо як фізичне встановлення, так і налаштування датчиків під Ваше авто.

Клонування, прошивка, прив'язка TPMS

Унікальний ID ваших рідних датчиків прописується в нові. Більш ніж корисно, якщо необхідно замінити один або ж поставити ідентичний комплект в сезонний набір гуми на дисках, без постійного перебортування.

Ціни на роботи с датчиками TPMS

Роботи з шиномонтажу рахуються окремо. Доступні всі додаткові послуги, включаючи відновлення та фарбування дисків, супортів, сезонне зберігання коліс.
ПослугаЦіна у гривнях
Діагностика датчиків TPMS200
Діагностика датчиків с прив’язкою400
Перенавчення датчиків300
Встановлення 1 датчику50
Датчик тиску с прошивкоювід 1600

Ніби все сказано – далі вирішувати Вам, телефонуйте, пишіть, питайте – беремо в роботу всі моделі автомобілів, забезпечуємо якісний сервіс.